aboutus
qc profili

Kalite Kontrol Sistemi

 

Zechen Fitness, Crossfit el tutamakları, Ahşap Jimnastik halkaları, ABS Jimnastik halkaları, Halter askıları, halter bilek sargıları, Ağırlık kaldırma kemeri, Kaldırma diz kolları, CrossFit Atlama İpi, Direnç Loop gibi her türlü CrossFit ve fitness malzemesi üreten bir fabrikadır. Bantlar, Magnezyum Karbonat Tebeşir vb.

 

Zechen Fitness, oldukça sıkı bir Kalite Kontrol Sistemine sahiptir.Üretim sürecindeki her adım için %100 denetim yapıyoruz.

  • Kesim (Bu adımda her bir parça için %100 kalite kontrolü yapıyoruz, herhangi bir parçada sorun yoksa tekrar kesmemiz gerekiyor.)
  • Baskı (Logo kalıbını yapmadan önce müşterimize baskı çizimini gönderiyoruz, özelimiz baskı çizimini onayladıktan sonra kalıp yapmaya başlıyoruz. Baskıdan önce, onaylanmış baskı çizimine göre baskı yerini belirliyoruz ve özel kişiler onaylıyoruz. baskı boyutu ve yeri onaylandıktan sonra baskıya başlıyoruz.Baskı departmanı da Kalite Kontrolüne sahiptir, tüm baskı kalitesinin %100 tamam olmasını garanti ederler, herhangi bir kusurlu parça bulunursa, kesimden tekrar gider.)
  • Debossing (Baskıya dayalı olarak deboss yapılır, matbaa departmanı baskı adetlerini geçer geçmez deboss departmanı kalite kontrolü yapar, kusurlu adet varsa uygulama yazıp tekrar kesim talebinde bulunur. Debossing logo baskıya göre yapılır. çizim de, Kalite kontrol çalışanlarımız ilk parçaları kontrol eder, ilk parçalar yapılır yapılmaz, kalan kütle niteliklerini deşifre ederler.)
  • Dikim (Dikiş bölümü, deboss bölümünden malzemeyi alır almaz kalite kontrolü yaparlar. Her şeyin yolunda olduğunu onayladıktan sonra ürünü dikmeye başlarlar. Dikiş bölümü, "Üretim PO"ya göre dikiş yapacaktır, "Üretim PO" Zechen Fitness sisteminde siparişin tüm detaylarını listeleyen kağıt.Kalite kontrolü yapan kişilerin her siparişin ilk adetlerini kontrol etmesi gerekir, ilk adet onaylanır onaylanmaz geri kalanını siparişe göre dikmeye başlarlar. )
  • Temizleme (Temizleme ürünleri üretim sırasında en önemli şeydir, tüm ipleri temizliyoruz ve bu adımda herhangi bir kusurlu parça bulunursa tekrar dikim bölümüne geri dönecektir.)
  • Paketleme (Paketleme, tüm üretimin son adımıdır, paketleme insanları her bir adet ürün için %100 kalite kontrolü yapar. Ayrıca, Kalite Kontrolü yapan kişiler paketlemeden sonra son denetimi yaparlar)

Zechen Fitness genç ve güçlü bir ekibe sahip, iş hayatında en önemli şeyin "KALİTE" olduğunun bilincindeyiz.Ürünlerimiz, 2016 yılından beri gemiye ihraç edilen ABD ve Avrupa standartlarında üretilmektedir. Son yıllarda çok iyi bir uluslararası itibar kazandık ve çok popüler olduk.Sizleri şanlı bir gelecek yaratma yolunda bize katılmaya içtenlikle davet ediyoruz.

Sertifikalar
İletişim bilgileri