aboutus

Hunan Zechen Fitness Co., Ltd.

companyPics.title
1
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: ZECHEN FITNESS
No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: 500000-1000000
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Main product: Crossfit grips, wrist wraps, lifting straps, gymnastic ring,
Hakkımızda
Giriş

Zechen Fitness 2016 yılında kurulmuş olup, ağırlıklı olarak Jimnastik halkaları, süspansiyon eğitim bantları, bilek sargıları, kaldırma kayışları, crossfit kulpları, diz kolları, atlama ipleri, masaj topları ve koruyucu bandaj gibi her türlü CrossFit ürününün üretimine odaklanan bir fabrikayız. .Ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika, Güney Doğu Asya ve Avustralya'ya ihracat yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz özelleştirilebilir ve markalanabilir.

Zechen Fitness, En İyi Kalite ve En İyi Hizmeti mümkün olan en iyi fiyata sunma ruhunda ısrar eden genç ve güçlü bir ekibe sahiptir.Tüm dünyadaki müşterilerimize en mükemmel, etkili ve profesyonel hizmeti sunmayı hedefliyoruz.Sizi şanlı bir gelecek yaratma yolunda bize katılmaya içtenlikle davet ediyoruz.

Geçmiş

Zechen Fitness 2016 yılında kurulmuş olup, ağırlıklı olarak Jimnastik halkaları, süspansiyon eğitim bantları, bilek sargıları, kaldırma kayışları, crossfit kulpları, diz kolları, atlama ipleri, masaj topları ve koruyucu bandaj gibi her türlü CrossFit malzemesinin üretimine odaklanan bir fabrikayız. .Biz esas olarak Avrupa, Amerika, Güney Doğu Asya ve Avustralya'ya ihracat yapıyoruz.

  • 2016, Zechen Fitness 7 Temmuz 2016'da kuruldu. Direnç bantları, atlama ipi, ağırlık plakaları, dambıl, barbell vb. her türlü fitness malzemesine odaklandık. 2016 yılında tüm ürünlerimizi dış kaynak olarak kullanan bir ticaret acentesi olarak başladık. & 2017.
  • 2017, Geçmişte ihraç edilen tecrübelere dayanarak kendi ürünlerimizi tasarlamaya başladık.Crossfit el tutamakları, Ağırlık kaldırma bilek kayışları, bileklik fitness, Kaldırma diz kolları, jimnastik halkaları vb. gibi her türlü dikiş ürününü üreten kendi üretim departmanımıza başladık.
  • 2018, Süet deri kulplarımızı, delikli mikofiber deri kulplarımızı ve karbon kulplarımızı geliştirdik.Zechen Fitness, Çin'de mikrofiber ve karbonfiber el tutamakları yapan ilk şirkettir.Kulplarımız ABD ve Eupearn pazarında çok memnuniyetle karşılandı.
  • 2019, 2019 yılında Avrupa pazarında da çok iyi satılan elmas kulplar geliştirdik.Ayrıca piyasadan tamamen farklı bir ağırlık kaldırma kayışı geliştirdik, ağırlık kaldırma kayışımız 3 mm kalınlığında olup, ağır hizmet antrenmanları için daha güçlü ve daha dayanıklıdır.Ve ürünlerimiz için 3 patent aldık.
  • 2020, Bu yıl kauçuk kaplı kulplar ve kevlar kulplar gibi daha fazla ürün geliştirmeye devam ettik.Çin'de bu tür kulpları üreten ilk şirketiz.Ayrıca yurt dışı pazarında çok popüler olan benzersiz bileklikler ve karabina jimnastik yüzükleri geliştirdik.
  • 2021, Çeşitli şekillerde yapılan yeni G serisi kulplar geliştirmeye devam ediyoruz.Ayrıca benzersiz bir pamuklu bez bileklik modeli yapıyoruz.

Zechen Fitness hareket etmeye ve büyümeye devam ediyor.

 

Hizmet

> Sağlam Deneyim
En rekabetçi fiyatlarla üstün hizmet sunuyoruz. Sonuç olarak, ürünümüz Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya pazarında güçlü bir popülerlik kazanmıştır.

> Ücretsiz tasarım ve logo çizimleri

Fikrinizi veya özel logo detaylarınızı bize bildirirseniz size özel bir çizim ile geri döneceğiz.

> Üretim Yeteneği
Döşeme aletleri fabrikamız ve enjeksiyon fabrikamız var.Bu kendi mülkiyetindeki fabrikalar, yalnızca kalite kontrol ve üretim verimliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerden gelen özelleştirilmiş gereksinimleri karşılama yeteneğini de sağlar.Kalıplama öğesi için teklif 24 saat içinde sunulabilir ve kalıplama yedi güne kadar tamamlanabilir.

> OEM/ODM Yeteneği
Ar-Ge merkezimiz var.Tüm ürünlerimiz ve ürün gruplarımız OEM siparişi olarak kabul edilebilir. Ayrıca yeni modeller veya ürünler tasarlamak ve üretmek için siparişleri kabul ediyoruz. OEM'ler için minimum sipariş tartışılabilir.

 

 

Çin Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Çin Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri